Type at least 1 character to search
Nahoru

Zajistěte své jachtě 100% zdravý prostor

Důvodů, proč byste měli ozonové generátory zařadit do arzenálu čistící rutiny a péče o interiér vaší jachty, je hned několik. Prostor a jeho povrchy zbaví bakterií, virů (je účinný i na koronaviry), alergenů a dalších mikroorganizmů. Funguje i jako skvělá prevence výskytu plísní, která se ve vlhkém prostředí (spolu se zatuchlým vzduchem) snadno tvoří, což potvrdí 9 z 10 jachtařů vracejících se po týdnu na svou jachtu.

Kromě likvidace všeho nežádoucího zatočí i s pachy různého původu. Velkým benefitem je, že k samotnému čištění není potřeba chemie, postačí napájení ze sítě 230 V AC i 12 V.  Což z ozonových generátorů dělá ekologické řešení, protože se při čištění netvoří ani žádný odpad a princip transformace kyslíku v ozon je přirozeným dějem přírody. Už se nemusíte obávat nežádoucího znečistění vody chlorem při klasickém úklidu.


Jaký ozonový generátor vybrat? Ozonové generátory můžeme dělit podle průtoku vzduchu. Tedy podle velikostí místností nebo kajut, kde jej využijeme. Nejmenším výkonným ozonovým generátorem na českém trhu je LifeOX-AIR Ozzy. Své uplatnění najde v menších prostorech, ideálně s výměrou do 30 m3 .Využijete jej nejen pro svou jachtu, ale poradí si s dezinfekcí interiéru vašeho vozu nebo karavanu, kde mu postačí napájení ze zásuvky 12 V DC.

Pokud hledáte ozonový generátor pro vetší prostory, doporučujeme řadu LifeOX-AIR Ultra. Ten je navíc doplněn o intuitivní ovládání s programovatelnými časy produkce ozonu (0–24 hod / 7 dnů). Jedná se o profesionální elektronická zařízení, která byla vyvinuta brněnskou firmou Lifetech s.r.o. s mnohaletou zkušeností v oboru a s dodávkou zařízení na dezodorizaci na těch největších soukromých mega jachtách světa.


Připravte se na letní sezónu včas!

Dáváme důraz na kvalitu a detaily

Kontaktujte nás

+420 602 413 980
+420 702 131 740

sales@lifetechozone.com

 

You don't have permission to register
X