Type at least 1 character to search
Nahoru

Ozon v domácnosti

Generátory ozonu zatím mnozí řadí do oblasti nadstandardní péče o domácí prostředí. Toto prostředí je díky působení vnitřních i vnějších vlivů vystaveno určité míře znečištění s negativním dopadem na lidské zdraví. Síla aktivního kyslíku však Vaše prostory tohoto znečištění zbaví. Zbaví Vás virů (i těch, které způsobují onemocnění COVID-19), bakterií, plísní a dalších mikroorganismů. Oceníte, zejména pokud máte ve společné domácnosti alergika na zvířecí srst, pyl či roztoče. Kromě účinné dezinfekce prostor zvládají generátory ozonu odstraňovat nepříjemné pachy různého původu. Nejčastější zápachy z cigaretového kouře, po domácích mazlíčcích, po vaření a aromatických potravinách, zatuchlou a dlouho nevětranou místnost a poradí si i výpary po malování nebo po požáru.

Působení ozonizátoru příznivě ovlivňuje proces zrání ovoce a zeleniny. Ošetření ozonem zabrání předčasné kazivosti ovoce, zeleniny i masa a dokáže prodloužit trvanlivost i dalším skladovaným potravinám. Je rovněž účinnou prevencí proti potravinovým a šatním molům.

Ozonové generátory mají v domácím prostředí řadu dalších možností využití. Poradí si i se zápachem z nábytku, třeba ze šatních skříní s uskladněným oblečením či sportovní výstrojí s vybavením různého druhu (např. lyže, věci na hokej). Ozonem můžete bezpečně dezinfikovat vaše oblečení, boty či dětské hračky.

Dáváme důraz na kvalitu a detaily

Kontaktujte nás

+420 602 413 980
+420 702 131 740

sales@lifetechozone.com

 

You don't have permission to register
X