Type at least 1 character to search
Nahoru

Interiér vašeho vozidla

Pro tuto aplikaci se nejvíce hodí malý a skladný generátor ozonu LifeOX® Air OZZY. Napájení ze sítě 230 V AC nebo autozásuvky 12 V DC. Oceníte v každodenním životě, na pracovních cestách i vaši dovolené.

Klimatizační systém automobilů je nejen zdrojem nepříjemného zápachu, ale především potenciálním zdravotním rizikem způsobeným bakteriemi a plísněmi, které se v něm nachází. Představa, že Vám stačí jednou za půl roku nechat vydezinfikovat klimatizaci Vašeho automobilu v servisu, je mylná. Téměř zbytečně vyhodíte za tuto jednorázovou službu okolo 400-800 Kč. I kdyby byla dezinfekce udělána opravdu dokonale, tak začátek růstu nových bakterií a plísní obrazně řečeno začíná hned po tom, co odjíždíte ze servisu. Abyste udrželi Váš klimatizační systém čistý, je třeba jej pravidelně dezinfikovat ozonem, nejlépe jednou týdně.

V rámci našich pokusů jsme rovněž měřili spotřebu ozonu při čištění klimatizace u několika aut. LifeOX® Air OZZY jsme umístili k sání klimatizace a měřili jsme koncentraci ozonu vycházející z distribučních vzduchových kanálů uvnitř automobilu. Prvních 30 minut se téměř veškerý ozon spotřebovával uvnitř klimatizačního systému. Kdyby byl systém čistý, bez bakterií a organické kontaminace, tak by ozon vycházel ze systému klimatizace dovnitř automobilu.

Doporučujeme začít nejprve s kratší dobou aplikace ozonu přímo do vstupu sání klimatizace – například jen 15 minut. Klimatizace musí být zapnuta. Po této době zjistíte, zda-li se ozon spotřeboval uvnitř klimatizace nebo se dostal dovnitř automobilu. Tento proces několikrát opakujte a najděte si vhodnou dobu celkové aplikace pro Vaše podmínky. Pravidelným čištěním klimatizace dosáhnete toho, že budete moci následně zkracovat potřebnou dobu údržby klimatizace.    

Dáváme důraz na kvalitu a detaily

Kontaktujte nás

+420 602 413 980
+420 702 131 740

sales@lifetechozone.com

 

You don't have permission to register
X